Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Коцемир Віктор Францович

БІОГРАФІЯ

Народився 10 серпня 1952 року в селі Морозові Дунаєвецького району Хмельницької області в сім'ї колгоспників.
Закінчив Хмельницький електромеханічний технікум, Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування, за фахом інженер-механік.
Після проходження строкової військової служби пройшов шлях у будівельних організаціях від токаря до начальника госпрозрахункової дільниці "Будмонтажмеханізація" тресту "Спецсільгоспмонтаж".
Висока відповідальність за доручену справу, самодисципліна та наполегливість сприяли його службовому зростанню. Очолював обласну Хмельницьку автобазу "Турист", працював заступником начальника Хмельницького обласного виробничого транспортного об'єднання "Хмельницькагропромтранс", директором Хмельницького спеціалізованого товариства "Агропромтранс", генеральним директором, головою правління ВАТ "Агротехтранс".
З 1998 по 2002 рік працював на посаді голови Волочиської райдержадміністрації Хмельницької області, де, поєднавши в собі талант керівника та організатора, зміг реально вплинути на суттєве поліпшення соціально-економічного становища району.
В травні 2002 року Указом Президента України Л.Д. Кучми призначений головою Вінницької обласної державної адміністрації.
За вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу, сумлінну працю і високий професіоналізм присвоєно почесне звання "Заслужений працівник сільського господарства України".
Член Партії регіонів.
З 07.2004 р. по січень 2005 р. – голова Хмельницької обласної державної адміністрації.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»